Pokličite 04/512 10 78; 040/551 213 |

Film

Podrobnosti
Ragljač in Žvenko (sinhronizirano) - poster

Ragljač in Žvenko (sinhronizirano)

orig. (Ratchet and Clank)

Dolžina: 94 min
Leto: 2016
Država: ZDA
Scenarij: T.J. Fixman, Kevin Munroe
Režija: Kevin Munroe, Jericca Cleland

 

Povezava: IMDb

 

 

V zabavni vesoljski pustolovščini spoznamo radoživega Ragljača, ki si srčno želi pridružiti pogumnim galaktičnim rangerjem pod vodstvom postavnega Kvarka. Na žalost mali nerodnež ne izpolnjuje standardov vesoljskih herojev, toda njegove sanje se pričnejo uresničevati, ko spozna robotskega prijatelja Žvenka. Da bi svet rešila pred smrtonosnim orožjem zlobnega Dreka, morata prepričati Kvarka, da združijo moči in se v nepozabni galaktični avanturi z obilo poguma in zabave spopadejo z zlobnimi silami.

Film je nastal po kritiško hvaljeni in odlično prodajani video igrici podjetja Sony Computer Entertainment. Akcije polno kaotično vesolje bo predstavil novim oboževalcem vseh starosti, milijonom strastnih igralcev pa ponudil prvo računalniško animirano pustolovščino njihovih priljubljenih junakov. Nič hudega sluteči mehanik Ragljač in odštekani roboti Žvenko združita moči in se postavita po robu načrtu zlobnega prekupčevalca z nepremičninami, ki bi rad razmesaril ozvezdje in ustvaril popoln planet samo zase.

PRIHAJAJOČI FILMI
Novice
Filmski dnevi LUX v Škofji Loki
24.02.2026

Med 10. in 19. marcem 2026 vabljeni na ogled filmov, ki so nominirani za evropsko filmsko nagrado občinstva LUX. Vstop je prost! PROGRAM 10.3. (torek) Gluha 11.3. (sreda) Christy...več

Priporočamo

David (sinhronizirano)

David (sinhronizirano)

animirana družinska pustolovščina
sobota ob 17:30 / 28.03 ob 17:30
kino sova

Davidova zgodba se začne v tišini, med pesmimi njegove matere in...

Filmski dnevi LUX | Love Me Tender (vstop prost)

Filmski dnevi LUX | Love Me Tender (vstop prost)

drama
sreda ob 19h
art kino

Konec poletja Clémence bivšemu možu pove, da je imela razmerja...

Filmski dnevi LUX | Bila je samo nesreča (vstop prost)

Filmski dnevi LUX | Bila je samo nesreča (vstop prost)

drama
četrtek ob 19h
art kino

Prvi film Jafarja Panahija, ki ga je po dolgoletni prepovedi potovanja...

Belo se pere na devetdeset | Z LIFFa v Loko

Belo se pere na devetdeset | Z LIFFa v Loko

drama
nedelja ob 19h
art kino

Zgodba spremlja Bronjo skozi različna obdobja življenja. Njen otroški...

škofja loka ministrstvo za kulturo europa cinemas art kino mreža Slovenski filmski center europa cinemas